Jeśli jesteś osoba, która chce, aby ukraińskie dzieci lepiej zapoznały się z językiem polskim, to koniecznie sprawdź książkę specjalnie przygotowana na tę okazję, czyli “Kicia Kocia mówi dzień dobry w języku ukraińskim”. Książka ta została specjalnie przekształcona z języka polskiego, na język ukraiński, aby i dzieci pochodzące z Ukrainy, nauczyły się nie tylko języka polskiego, ale również zapoznały się z przesympatyczną Kicia Kocia, którą pokochało już tysiące polskich dzieci. 

Kicia Kocia po raz kolejny wita swoich stałych i wiernych czytelników, ale także tych nowych brzdąców, którzy nie mieli jeszcze okazji jej poznać. Kicia Kocia wita również ukraińskie dzieci, które szukają sposobu na rozrywkę, i ucieczkę od codziennych problemów. A na pewno ją pokochają, ponieważ biorąc pod uwagę jaką furorę Kicia Kocia zrobiła wśród polskich małych czytelników, to można łatwo stwierdzić, że pokochają ja nawet dzieci, które przyjechały do nas z zagranicy. 

“Kicia kocia mówi dzień dobry w języku ukraińskim”- Anity Głowińskiej to kolejna już część z popularnej serii o Kici Koci i jej przygodach. W Polsce podbiła serce już niejednego malucha, i teraz przyszedł czas, aby dzieci ukraińskie też zapoznały się z jej ciekawymi historiami. Czy polubią one Kicie Kocie tak samo jak polskie dzieci? Warto to sprawdzić. 

Tym razem Kicia Kocia wraz ze swoimi przyjaciółmi znów zacznie odkrywać świat, codziennie ucząc się czegoś nowego, co wniesie w jej życie, oraz w życie każdego czytelnika, nie tylko zabawę, ale przede wszystkim naukę i ważne życiowe lekcje. Dzięki temu dzieci mogą lepiej poznawać świat, oraz nauczyć się jak on funkcjonuje. 

Jednak Kicia Kocia to nie tylko nauka i lekcje, to przede wszystkim ciekawa bohaterka, która posiada ciekawy i przeuroczy pyszczek, i jest chętna do zabawy z każdym, nawet z największym marudą na placu zabaw. 

Anita Głowińska sprawiła ukraińskim dzieciom fantastyczny prezent. Specjalnie z myślą o nich, napisała kolejna książeczka dla dzieci z serii o Kici Koci, a całkowity dochód ze sprzedaży książeczek zostanie przekazany na pomoc Ukrainie.